Středa 4. 8. 2010 – 2. kolo Ondrášovka Cupu

TJ MALETÍN – SK LOŠTICE 0:2  (0:2)

Branky: 22. Jan Mikeš, 25. Másilko

Loštice:
Morávek – Fialek, Jan Mikeš, Grézl, Martin Opravil – Ďurček (85. Hübl), Josef Mikeš ©, Koňarik, Vinkler (72. Hlaváč) – Salamon, Másilko (70. Martin Trenk)

Výběr loštických týmů //A-tým: Morávek, Fialek, Ďurček, Josef Mikeš, Koňarik, Vinkler, Hlaváč, Salamon, Másilko – B-tým: Jan Mikeš, Grézl, Hübl – dorost: Martin Opravil, Martin Trenk, Michal Trenk// zavítal v rámci 2. kola okresního poháru na půdu nováčka OP v Maletíně.
     Od začátku zápasu hrál náš tým mnohem aktivněji a po celé utkání soupeři v podstatě nic vážnějšího nedovolil. Zkušení hráči ukočírovali mladíky ve svých řadách. Loštice se opíraly o pozornou obranu a zakládaly jeden útok za druhým, z čehož pramenilo i velké množství brankových příležitostí, z nichž však tradičně většina zůstala nevyužita. Soupeř v podstatě jen nakopával balony za obranu, se kterými si snadno poradil gólman Morávek nebo je zachytila dobře hrající obrana.
     V prvním poločase padly obě branky zápasu. Ve 22. minutě po rohu Vinklera pohotově sťukl Jan Mikeš balon k levé tyči (0:1). Ve 25. minutě dostal balon do běhu za obranu domácích Másilko a pohodlně přehodil vybíhajícího gólmana (0:2). Navýšit skóre mohli po svých šancích 2x Salamon, 1x Másilko a Vinkler. Hostujícího gólmana Morávka nejvíce vystrašil obranný odkop Koňařila těsně nad jeho branku.
     Druhý poločas načal pohotovou střelou Salamon, ale ta skončila těsně vedle levé tyče. O 10 minut později ho napodobil Josef Mikeš, ale míč skončil těsně vedle druhé tyčky. Stejně dopadli oba jmenovaní i v dalším průběhu této části hry. Když pak Másilko trefil pouze do míst gólmana Krále a Martin Trenk mířil těsně nad, zůstalo na ukazateli skóre 0:2 z prvního dějství tohoto zápasu.
1. KOLO : středa 28. 7. 2010
FK Krchleby – FK Úsov           1:8
Sokol Třeština – Sokol Lesnice   1:3
TJ Maletín – FC Dubicko         1:0