SK NÁMĚŠŤ NA HANÉ – SK LOŠTICE  2:3  (O:O)

Branky Loštic: 60. Salamon, 75. + 80. Vinkler

Loštice:
Morávek – Dajčar, Hejný, Petruška, Ďurček – Koňarik – Havlík, Josef Mikeš, Salamon, Havlíček – Vinkler

Poslední přípravné utkání před zahájením nového SR 2010/2011 jsme odehráli na půdě třetího týmu z minulého ročníku skupiny B 1.A třídy O KFS.
První poločas měli více ze hry hostující hráči, kteří si vytvořili i mnohem více brankových příležitostí, ale 2x Salamon, 2x Havlíček, 2x Vinkler a 1x Mikeš či Havlík nedokázali proměnit i ty nejvyloženější tutovky. Domácí během této části zahrozili třikrát, když nejnebezpečnější byla akce v samém závěru poločasu po jejich trestném kopu a následné hlavičce, kdy domácí borec netrefil odkrytou loštickou branku. Druhý poločas domácí zlepšili hru a zejména v jeho úvodu hostům nepěkně zatápěli v jejich pokutovém území. Od 65. minuty si hosté vyzkoušeli i hru v oslabení, protože si při obraném zákroku poranil koleno obránce Hejný a nebylo kým střídat, protože jsme měli k dispozici pouze 11 hráčů, ostatní jsme ponechali pro potřeby B-týmu, který hrál svůj zápas ve stejnou dobu.
Ve 48. minutě zápasu vstřelili domácí úvodní branku utkání, když těsně před tím trefili i tyč Morávkovy branky (1:0). V 60. minutě srovnával z velkého úhlu Salamon po centru Dajčara (1:1). V 75. minutě jsme vedli o gól po nádherné akci, kdy dostal Vinkler balon do běhu mezi obránci a skóroval podél bezmocného gólmana (1:2). V 77. minutě bylo opět srovnáno po výstavní střele domácího hráče z 25 metrů, která vymetla pavučinu v pravém horním koutě loštické branky (2:2). V 80. minutě vhazoval aut Ďurček, Salamon prošel domácí obranou, přihrál na malé vápno Vinklerovi a ten stačil v pádu tečovat balon mimo dosah domácího  gólmana (2:3). V 82. minutě odmítl navýšit skóre Havlíček, když byl v pokutovém území domácích sražen Vinkler, ale jeho střelu z penalty zneškodnil domácí brankář.