Branky: 25. Jar. Opravil – 20. + 55. Mičunda, 70. Kuba
Rozhodčí: Petr Pivoňka – Jiří Havlíček, Karel Štěpán

Loštice:
Morávek (46. Šild) – Fialek, Hejný, Petruška, Martin Opravil – Hübl (46. Martin Trenk), Salamon, Hlaváč (75. Novák), Jakub Mikeš (46. Vyroubal) – Jaroslav Opravil (46. Tomáš Ďurček), Petr Hopják
            Při pohledu na složení obou týmů při předzápasových rozcvičkách naskakovala domácím fanoušků po těle husí kůže a v ochozech kolovaly debaty o tom, jak velkým brankovým rozdílem utkání po 90. minutách skončí. Torzo hráčů domácího A-týmu (chyběli: Dajčar, Jakub Ďurček, Koňarik, Másilko, Jan Mikeš, Josef Mikeš, Vinkler, Vykydal) doplněné hráči Béčka a dorostu však podalo velmi sympatický a bojovný výkon a se silným mohelnickým týmem sehrálo důstojnou fotbalovou partii. Dobře hrající obrana dirigovaná nejlepším loštickým hráčem na hřišti Hejným a poctivá hra zálohy, to byly největší devízy domácích v tomto utkání. Bohužel chyběla větší chuť či odvaha do útočné činnosti. Největší kaňkou zápasu je zranění kotníku našeho kanonýra Hlaváče, kterého nešetrným a úplně zbytečným zákrokem projel mohelnický Heger.
         Ve 20. minutě na Mičundovu střelu z hranice šestnáctky byl Morávek krátký (0:1). Ve 25. minutě se Jakub Mikeš proháčkoval hostující obranou, balon se dostal k volnému Jaroslavu Opravilovi, který zamířil a trefil odkrytou část mohelnické branky (1:1). Nerozhodný stav první části hry pomohl v jejím závěru uhájit gólman Morávek dvěma skvělými zákroky.
         Druhý poločas se odehrával především mezi oběma šestnáctkami. V 55. minutě však Mičunda lehce prošel domácí obranou a střelou podél padajícího gólmana Šilda zvýšil na rozdíl gólu (1:2). V 70. minutě napřáhl ke střele z hranice šestnáctky Kuba a ta skončila nechytatelně a přesně u levé tyče (1:3). Vylepšit účet zápasu mohli v samém závěru i domácí, když Vyroubal dobře nakopl míč po pokutového území hostů, Tomáš Ďurček hlavou sklepl balon Novákovi, ale ten trefil pouze do míst, kde stál připravený mohelnický gólman.