Branky: 30., 40., 49., 65. Hlaváč
Sestava Loštic:
Šild (46. Novák) – Dajčar, Petruška, Hejný, Jan Mikeš – Jakub Mikeš (46. Hübl), Koňarik, Salamon, Fialek – Hlaváč, Másilko (46. Opravil)
Rozhodčí: Petr Pivoňka – Jindřich Šild, Karel Štěpán
Všechno zlé je na něco dobré. Nečekané čtvrteční odřeknutí zápasu Sudkovem, přivedlo na naše hřiště náhradního soupeře z kvalitnější “olomoucké” skupiny B 1.B třídy O KFS, jehož barvy hájí i náš zapůjčený gólman Miroslav Špička, který v Července bude hostovat minimálně další půlrok. Loštický tým byl rozhodně fotbalovějším týmem, ale náš houževnatý soupeř rozhodně nehrál podřadnou partii.
Svůj střelecký koncert rozehrál Petr Hlaváč ve 30. minutě parádní střelou z trestného kopu z 30 metrů, kterou namířil pod břevno. Špička si sice na balon sáhnul, ale gólu nezabránil (1:0). Ve 40. minutě po rychlém protiútoku Masilka s Hlaváčem udělal náš ostrostřelec kličku i gólmanovi a pohodlně skóroval do prázdné branky (2:0). V 49. minutě prošel Hlaváč nedůraznou obranou hostů a zkušeně uklidil balon podél padajícího gólmana k levé tyči. V 65. minutě perfektně našel Fialek na druhé straně hřiště Hlaváče a ten nedal Špičkovi z hranice šestnáctky žádnou šanci.
Od 75. minuty odešel pro zranění ze hřiště Salamon, Loštice dohrávaly v deseti, ale v početní nevýhodě soupeři vůbec nic nedovolily.