Malá Hraštice – Krásná Hora 0 : 2 (0 : 0)

Už neuvěřitelných devět utkání nezískalo naše mužstvo v mistrovském utkání ani bod. Přitom v řadě z nich nebylo horším týmem. Vždyť v šesti utkáních z této řady prohrálo jen o gól a dvě o dva, jen v jednom případě odešlo poraženo větším rozdílem. Také v duelu s rezervou Krásné Hory to dlouho nevypadalo na porážku, jenže přišel ustrašený výkon v druhém poločase a bylo hotovo.

Prakticky celý první poločas, který rozhodně neoplýval kvalitou, hra byla často rozháraná, oběma týmům dělala problém především přesná přihrávka, bylo naše mužstvo lepším týmem a také si na rozdíl od soupeře, který snad ani nevystřelil, vytvořilo tři jasné gólové situace. Nejprve nastřelil břevno z trestného kopu O. Fafejta. Stejný hráč potom při samostatném nájezdu místo střely ve výhodné pozici v šestnáctce ještě hledal V. Batulku, jenže ten už byl obsazen. Největší šanci prvního poločasu doslova zazdil právě Víťa, který v 38. minutě běžel sám na brankáře, chtěl gólmana hostů přehodit, jenže místo do branky mířil míč přímo do jeho náruče.

V úvodu druhého poločasu měl ještě možnost se zapsat do gólového zápisu O. Fafejta, jenže brankář hostů jeho střelu vyrazil. Tato situace jakoby se stalo signálem k tomu, že se naše mužstvo opět vrátilo k ustrašenému výkonu, začali jsme hrát dozadu místo toho, abychom dál vytvářeli tlak na v prvním poločase chybující obránce. A protože přihrávky často končily na kopačkách soupeře, doslova jsme mu darovali iniciativu. Po jedné takové situaci první střela hostů na branku skončila gólem. Ani to naše hráče nevyburcovalo, naopak, srazilo je to do kolen a téměř až do konce jsme se nezmohli na kloudnější akci. Teprve v závěru, v 82. minutě, jsme předvedli snad nejhezčí akci utkání, po kombinaci ve středu pole se uvolnil na pravém křídle M. Klement, téměř od brankové čáry odcentroval, našel hlavu R. Sojky, jenže jeho hlavička mířila opět jen do břevna. V té době jsme ale už prohrávali 0-2, když jsme asi v 75. minutě nepřesností v přihrávce vybídli hosty ke skórování.

Sestava: P.Haspekl – O. Měchura (46. D. Grafnetr), R. Sojka, J. Sauer, M. Poláček – J. Oktávec, M. Klement,  P. Kardinál, V. Kardinál (75. J. Listík) – O. Fafejta, V. Batulka (68.T. Krotil)