Klučenice – Malá Hraštice 2 : 1 (1 : 1)

V doslova slátané sestavě nastoupilo naše družstvo v dalším utkání s mužstvem Klučenic. Chybělo totiž neuvěřitelných deset členů týmu. Přesto zejména v prvním poločase jsme byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem a šli jsme do vedení. Domácím se ale podařilo výsledek otočit, když nakonec rozhodly branky v závěrech obou poločasů.

S B. Křivonoskou a A. Kryšpínem v sestavě jsme v prvním poločase domácí tým, který ještě hrál o záchranu, k ničemu vážnějšímu nepustili. Vypracovali jsme si i několik slibných šancí, zřejmě největší promarnil V. Batulka, který sám před brankářem místo zakončení volil nepřesnou přihrávku na B. Křivonosku. Druhou šanci jsme však už dali. Na křídle se uvolnil J. Pavlík a nezištnou přihrávkou vybídl B. Křivonosku ke skórování, jehož střela se od břevna odrazila do sítě domácí branky. To se psala už 42. minuta prvního poločasu. Vypadalo to proto, že do šaten odejdeme s náskokem, jenže jsme nechali domácí skóre ještě v samotném závěru poločasu vyrovnat.

Druhý poločas jednoznačně patřil domácím, kteří na neuvěřitelně svahovitém hřišti umějí hrát. Ti zatlačili náš tým do hluboké defenzívy, jenže zejména díky našemu brankáři se dlouho nemohli prosadit, Z. Dudič doslova čaroval. A opět když už se zdálo, že tlak ustojíme, přišla chyba v rozehrávce, rychlý protiútok, místo přerušení jsme nechali domácí tým se dostat až do šestnáctky a rázem jsme prohrávali 1-2. To ještě do konce chybělo asi šest minut. Jenže rozhodčí Švidkov věrný své pověsti ihned po našem rozehrání odpískla konec pro jistotu, kdyby se nám třeba podařilo ve zbývajícím čase skóre srovnat. Domácí mužstvo tak získalo definitivu účasti v dalším ročníku soutěže.

Sestava: Z. Dudič – V. Kardinál, V. Batulka, P. Kardinál, M. Poláček – A. Kryšpín, M. Klement, J. Oktávec, T. Krotil – B. Křivonoska (83. V. Obrmajer), J. Pavlík

Branka: 42. B. Křivonoska