Vítězství hned na úvod

Bánov – Jarošov 3:0 (1:0)

Hned v úvodu jsme si vynutili tlak a dočkali se také branky. V 9. minutě se z 25 m z přímého kopu od levé lajny trefil V. Zálešák. 1:0. Od té chvíle jsme se do hostů zakousli. a měli neustálou územní převahu. po rohovém kopu neproměnil “tutovku” L. Mahdal , když sám před brankářem hlavičkoval nad bránu. A jelikož jsme neproměnili i další tutovky, z nich největší měl A. Pavlíček, když pálil na penaltě z voleje vysoko nad, šlo se do kabin za stavu 1:0.  Po změně stran bylo zřetelné, že hosté chtěji výsledek zvrátit., na chvíli srovnali hru a  vypracovali si také dvě šance, ale ty zůstaly nevyužity. Poté jsme se na koně opět dostali my a dočkali jsme se i druhé branky. L. Mahdal si naběhl na přesný rohový kop V. Machalíka a “dělovou” hlavičkou zatloukl míč pod břevno. V 69. minutě přišel bohužel otřesný okamžik, když se V. Zálešák srazil s hostujícím obráncem a z tohoto souboje vyšel se zlomenou holenní i lýtkovou kostí těsně nad kotníkem. Tato událost otřásla všemi  přítomnými a na hřišti to po té bylo chvíli znát. Až v 90. minutě si A. Pavlíček před šestnáctkou obešel dva obránce, vyměnil si míč s M. Kočicou a přízemní střelou stanovil na konečných 3:0.
V. Zálešákovi přejeme brzké a bezproblémové uzdravení !!
Branky: 9. Zálešák V., 64. Mahdal L., 90. Pavlíček A.
ŽK: 43. Guryča R. – 45. Bobčík P.