Vydřené domácí vítězství

FC Bánov – Břestek 3:2 (0:0)

Do první vážnější šance jsme se dostali již se ve 3. minutě, kdy se ocitl sám před brankou R. Guryča, ale trestuhodně minul. Hosté měli šanci hned vzápětí, ale i Frühauf nemířil přesně. Ve 20. minutě mohl otevřít skóre J. Švehlík, ale brankář byl na místě. Ve 43. minutě udeřil Sonntag, který využil nahrávku Frühaufa a prohrávali jsme 0:1. Druhý poločas začal v naší režii , hned v 50. minutě mohl vyrovnat J. Švehlík, ale těsně minul. V 75. minutě jsme zahrávali standardní situaci, M. Dalajka prodloužil míč k P. Mahdalovi a ten vsítil zasloužený vyrovnávací gól. To už jsme byli jasně lepším mužstvem. V 79. minutě později si stejní hráči vyměnili role a M. Dalajka střelou do prázdné branky otočil skóre. 2:1. V 88. minutě jsme ovšem v obraně zapomněli na hostujícího Englera, který srovnal na 2:2. V 90. minutě zahrál v pokutovém území rukou Čagánek a kopali jsme penaltu, ke které se postavil V. Machalík a nezmýlil se, 3:2. V nastaveném čase kopal standardku Čagánek, ale vyrovnat se mu již nepodařilo.
Branky: 75. Mahdal P., 79. Dalajka M., 90. (p) Machalík V. – 43. Sonntag P., 88. Engler I.
ŽK: 58. Gorčík L., 75. Machalík V., 86. Guryča R. – 31. Engler I., 57. Martinák R.
Diváci: 150.

Rozhodčí: Bronislav Pálka – Pavel Šupina (laik), David Maněk (laik).
Sestavy obou mužstev:
Bánov: Velecký O. – Zálešák V. (16. Machalík V.), Švehlík J. (85. Polanský T.), Suchánek P. (46. Gorčík L.), Polanský L., Pavlíček A., Mahdalíček P. st., Mahdal P., Mahdal L., Guryča R., Dalajka M.
Trenér: Josef Vasiljevič.
Břestek: Koryčánek V. – Zámečník M., Vojtěšek J., Stuchlík J., Sonntag P., Plevák L. (27. Martinák R.), Frühauf R., Engler I., Čagánek P., Daňhel T., Andrýsek M.

Kostelany Nivnice 3 : 1 (3:1) Šimík, Panáček, Dvouletý – Skočovský
Nedakonice Drslavice 8 : 2 (5:2) Belák 3, Petek 2, Vojtek, Mazurek, Klečka – Kopták, Lux

Bánov Břestek 3 : 2 (0:1) P.Mahdal, Dalajka, Machalík – Sonntág, Engler
Traplice Boršice u Bl. 3 : 3 (2:1) Kolínský 2, Slavík – Zimčík, Němeček, Nožička