Muži venku přehráli Boršice u Blatnice

Boršice u Blatnice – FC Bánov 0:3 (0:2)

V Boršicích se hrálo velmi slušné utkání v dobrém tempu a bez žlutých karet. Od začátku jsme byli aktivnější, čímž jsme soupeře evidentně překvapili a i díky tomu jsme se ujali vedení již v 6. minutě, kdy po nádherné akci zamířil přesně křižnou střelou M. Dalajka. Hra se pak odehrávala mezi šestnáctkami, kdy jsme měli stále více ze hry. Ve 20. minutě se dostali ke slovu domácí. Zimčík ovšem mířil vedle brány. Ve 25. minutě jsme zahrávali roh a V. Machalík z těžkého úhlu orazítkoval tyč. Ve 39. minutě M. Dalajka zvýšil po kombinační akci na 2:0. Do kabin jsme odcházeli jako dnes lepší mužstvo nahřišti. Do druhého poločasu nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě, ale ke slovu jsme se opět dostali mi. Zpoza šestnáctky střílel aktivní M.Kočica, Kadlčík vyrazil a dobíhající M. Dalajka pálil těsně nad. Domácí zahrozili v 75. minutě Stojaspalem, ale P. Franc situaci zachránil. To už jsme jasně ovládali hru a domácí s velkou námahou odráželi naši ofenzívi. To vyvrcholilo v 86. minutě, když se konečně podařilo P. Mahdalovi utéct po křídle domácí obraně, a po jeho nízkém centru ze strany si domácí Halík, nešťastně tečoval míč do vlastní brány. 0:3.
Na tomto vítězství je nejvíce potěšitelné to, že jsme konečně byli jasně lepším mužstvem..
Branky: 86. Halík M. (vlastní) – 6., 39. Dalajka M.
Rozhodčí: Tomáš Tureček – Bohuslav Vávra (laik), Břetislav Polanský (laik)
Diváci: 100
Sestavy obou mužstev:
Boršice u Bl.: Kadlček J. – Zimčík R., Stojaspal M., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek T., Ježek J. (47. Huspenina M.), Halík M., Gal J., Bilík V. (46. Libosvár L.).
Trenér: František Pospíšek.
Bánov: Franc P. – Suchánek P., Polanský T. (55. Bulejko P.), Polanský L., Mahdalíček P. st., Mahdal P., Mahdal L., Machalík V. (80. Mikyska M.), Kočica M., Guryča R., Dalajka M.

Borš. u Bl. Bánov 0 : 3 (0:2) Dalajka 2, vlastní Tureček
Břestek Nedakonice 4 : 3 (2:1) Zámečník 2, Sonntág, Čagánek – Klečka, Sklenář, Bilavčík Mahdal
Drslavice Kostelany 5 : 2 (2:1) Lux 2, Vystrčil 2, Dýmal – Dvouletý 2 Pálka
Nivnice Havřice 0 : 4 (0:2) T.Rachůnek 3, Gajdůšek Drozdy
Nezdenice Polešovice 2 : 1 (2:1) Bušo 2 – Svoboda Kostelník
Ostr.Lhota Jarošov 2 : 2 (1:1) M.Zalubil, M.Hubík – R.Strapina, Vaculík Mikulka