Domácí remiza s Drslavicemi

FC Bánov – Drslavice 1:1 (0:1)

Utkání s aspirantem na čelo tabulky se hrálo o hodové neděli. Na nás byla od začátku patrná zbytečná nervozita, která se skloubila i se smůlou, a tak hosté měli navrch, protože jsme kazili hodně míčů vlastní vinou, kdežto hosté ne. Vypracovali si spoustu brankových příležitostí, které naštěstí nedokázali zúročit. To se změnilo ve 31. minutě, kdy se z přímého kopu trefil k tyči nechytatelnou bombou hostující Bureš. My jsme dokázali kombinovat jen po šestnáctku hostů, kde jsme byli neškodní. Do druhého poločasu jsme nastoupili s lepším výkonem a předváděli jsme lepší hru. Dokázali jsme si vytvořit už i brankové příležitosti a vyrovnání viselo na vlásku. Naštěstí stoprocentní šanci nedokázal zúročit hostující Machálek. Proto přišel v 78. minutě pro hosty trest, a hned dvojnásobný. Když po přihrávce M. Dalajky vyrovnal M.Kočica , zranil se do té doby nejlepší hráč hostí Bureš, který musel střídat.
Branky: 78. Kočica M. – 31. Bureš P.
ŽK: 59. Švehlík J., 69. Dalajka M. – 57. Bureš P., 66. Dýmal P., 78. Machálek J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jiří Němec – Pavel Šupina (laik), Josef Šrámek (laik).
Sestavy obou mužstev:
Bánov: Franc P. – Švehlík J. (90. Mikyska M.), Polanský L., Pavlíček A. (46. Bulejko P.), Mahdalíček P. st., Mahdal L., Machalík V. (70. Polanský T.), Kočica M., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M.
Trenér: Josef Vasiljevič.
Drslavice: Hroch M. – Vystrčil M., Vacula P., Šobáň J. (62. Rapant R.), Ševčík P., Orlovský M., Machálek J., Kupec M., Kopták R., Dýmal P., Bureš P. (83. Věrný R.).
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Kompletní výsledky kola:
XIV.kolo
8.11.09

13:30
Tupesy Boršice u Bl. 3 : 0 (2:0) Večeřa 2, Bureš
Traplice Břestek 4 : 3 (4:2) Gelien 2, Kolínský, Čevela – Zámečník, Stýskal, Engler

Bánov Drslavice 1 : 1 (0:1) Kočica – Bureš
Nedakonice Nivnice 3 : 2 (2:0) Vojtek, Mazurek, Šoustek – Šimík, vlastní
Kostelany Nezdenice 1 : 1 (1:0) R.Panáček – Jančařík
Havřice Ostr.Lhota 3 : 1 (2:1) T.Rachůnek 2, Krejsa – Zbořil
Polešovice Jarošov 3 : 2 (1:0) Janík, J.Hasoň, Bartošík – Hotař, Vaculík