Muži doma zabojovali a zdolali Traplice

FC Bánov – Traplice 4:2 (0:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivněji, když se několikrát zastřeloval nad bránu M. Kočica. Hosté hrozili z brejků, ale ani jednou jsme je do šance nepustili. My jsme hostům nejvíce hrozili ze standardek, když se především hlavou prosazoval L. Mahdal, ale ani jednou jsme nedonutili hostujícího brankáře Skopala lovit míč ze sítě. A proto přišel trest. Ve 31. minutě prošel středem obrany Kolínský, který obešel středem tři naše hráče i brankáře, a jeho střelu odraženou od tyče dorazil do sítě hostující Čevela. Naše snaha o srovnání vyšla do poločasu naprázdno, naopak hosté několikrát zahrozili náznakem šance. Druhou půli jsme začali lépe opět my, když jsme měli hned ve 47. minutě šanci srovnat, ale Skopal byl na místě. Nicméně srovnat stav se nám podařilo až v 54. minutě, kdy M. Kočica po skrumáži před brankou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. bohužel hosté šli znovu do vedení v 62. minutě, kdy se prosadil Slavík. Inkasovaný gól nás ale naštěstí nabudil ke zlepšení výkonu a zvýšení důrazu na hostující hráče. To se nám vyplatilo a srovnání přišlo v 78. minutě zásluhou M. Dalajky. Otočit skóre se podařilo v 87. minutě hlavou M. Kočicovi, po centru M. Dalajky. V 94. minutě se podruhé prosadil M. Dalajka, po centru V. Machalíka. Po té měl ještě “gólovku” střídající M. Mykeska, ale trefil břevno. A tak bylo skóre po závěrečném hvizdu podprůměrného Mikuláška 4:2 pro domácí Bánov.
Vítězství, které nás opět dostalo do kontaktu se středem tabulky, nás velice těší a jen doufáme, že v předvedeném výkonu v druhém poločase budou naši hráči pokračovat.
Branky: 54., 87. Kočica M., 78., 94. Dalajka M. – 31. Čevela O., 62. Slavík J.
ŽK: 45. Kočica M., 70. Mahdalíček P. st. – 21. Pekárek R., 78. Kolínský T., 81. Kotyza R.
Diváci: 65
Rozhodčí: Adam Mikulášek – Břetislav Polanský (laik), Oldřich Zich (laik).
Sestavy obou mužstev:
Bánov: Velecký O. – Zálešák V. (76. Machalík V.), Suchánek P., Polanský L. (90. Mikyska M.), Mahdalíček P. st., Mahdal P., Mahdal L., Kočica M., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M.
Trenér: Josef Vasiljevič.
Traplice: Skopal M. – Trávníček V., Slavík J., Pekárek R., Pekárek R., Krist P., Kolínský T., Kamarád J. (74. Kotyza R.), Gelien R., Čevela O. (86. Vaverka L.), Štěrba P.
Trenér: Jan Růžička.
Kompletní výsledky kola:
XI.kolo
18.10.09 14:30
Ostr.Lhota Tupesy 1 : 0 (0:0) M.Zalubil Vlčnovský
Jarošov Nezdenice 4 : 2 (3:1) Strapina 2, Komárek, Hotař – Uličník, Šašinka Němec
Polešovice Nivnice 0 : 2 (0:0) Velecký 2 Bednář
Havřice Drslavice 1 : 3 (0:3) P.Masařík – Dýmal, Vystrčil, Mikulinec Tureček
Kostelany Břestek 5 : 2 (2:0) Marek 2, Panáček 2, Dvouletý – Zámečník, Daňhel Dujíček
Nedakonice Boršice u Bl. 4 : 1 (2:1) Mazurek, Klečka, Bilavčík, Belák – vlastní Drozdy

Bánov Traplice 4 : 2 (0:1) Kočica 2, Dalajka 2 – Čevela, Slavík