Po trapném výkonu ostudná porážka od posledních Tupes

Tupesy – FC Bánov 5:2 (2:1)

Utkání ovlivnila katastrofální hrací plocha a špatný výkon hlavního rozhodčího. V 8. minutě jsme se ujali vedení zásluhou R. Guryči, který si naběhl na přihrávku a přízemní ranou “z vápna” k tyči překonal Hurdese. To jsme byli zrovna lepším mužstvem na hřišti a zdálo se, že bychom konečně mohli přivézt plný počet bodů z venku. Do 25. minuty jsme také lepším mužstvem byli, ale nepodařilo se to vyjádřit brankově. Ve 35. minutě se po naší hrubé chybě v obraně dostali domácí do šance a Večeřa srovnal na 1:1. O čtyři minuty později Drška zblízka dorazil , opět po naší chybě, míč podruhé do naší branky. Ve druhém poločase hned ve 48. minutě se znovu prosadil Večera na 3:1. To už jsme se dávno přizpůsobili soupeřově hře a celková úroveň fotbalu byla mírně řečeno “velmi slabá”. Nicméně soupeřův třetí gól nás vyhecoval ke zlepšení výkonu, což vedlo ke zkorigování výsledku na 3:2 , když se z dvaceti metrů trefil nechytatelnou střelou L. Mahdal. Bohužel to bylo z naší strany jak herně, tak i střelecky vše. V 67. minutě dovršil hattricku střelecky disponovaný Večeřa. 4:2, opět po naší chybě v obraně. Poslední branka padla v 80. minutě a autorem byl střídající Andrýsek, který upravil na konečných a zasloužených 5:2 pro domácí.
Doufejme, že se podobný výkon našeho mužstva už nebude opakovat a především někteří mladí hráči dají do dalších zápasů více důrazu, zodpovědnosti a “srdíčka”.
Branky: 35., 48., 67. Večeřa L., 39. Drška M., 80. Andrýsek M. – 8. Guryča R., 55. Mahdal L.
ŽK: 30. Polanský T., 44. Guryča R., 64. Mahdal L. (Bánov).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Štěpán Martykán – Jiří Vávra (laik), Břetislav Polanský (laik).
Sestavy obou mužstev:
Tupesy: Hurdes V. – Večeřa L. (78. Křemeček J.), Vávra P. (60. Březina M.), Vávra O., Tříska M., Maňásek M., Kubíček T., Drška M. (70. Andrýsek M.), Chramcov B., Bureš R., Burda T.
Trenér: Tomáš Kubíček.
Bánov: Velecký O. – Švehlík J., Suchánek P., Polanský T. (68. Mahdalíček J.), Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal P., Mahdal L., Kumpa D. (46. Polanský L.), Guryča R., Dalajka M.
Břestek Havřice 0 : 1 (0:1) Kadlčík Čikl
Drslavice Polešovice 7 : 1 (3:0) Věrný 3, Lux, Orlovský, Rapant, Přecechtěl – L.Chmelař Drozdy
Nivnice Jarošov 2 : 1 (2:1) Šimek, Holboj – Šproch Mahdal
Nezdenice Ostr.Lhota 0 : 2 (0:1) M.Zalubil, M.Kusák Pálka