Potupná domácí prohra mužů

FC Bánov – Kostelany n. Mor. 1:4 ( 0:0 )

Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří dopravili míč do branky hned ve 3. minutě, ale pro ofsajd neplatila. Nás to trochu probudilo, vyrovnali jsme hru, ale do poločasu se nám stejně jako hostům, i když byli fotbalovější, střelecky nedařilo. A tak se šlo do kabin bez branek a vše podstatné se odehrálo ve 2. poločase. Nejprve v 51. minutě uvolnil L. Mahdal na levém křídle M. Dalajku, který nechytatelnou střelou ” hanáckým nártem” pod břevno otevřel skóre. 1:0. Hosté se však nevzdali a v 54. minutě vstřelil kapitán hostů Ventrča vyrovnávací branku po nezištné přihrávce Dvouletého. To už jsme přestali zase hrát my. Za tři minuty nato Dvouletý dal branku na 1:2. Naše následná snaha o zvrat byla platonická. Když v 69. minutě Mojžíš skóroval po chybě O. Veleckého potřetí, bylo o výsledku rozhodnuto. V 81. minutě přidal , po chybě obrany, další branku Panáček, a bylo to 1:4.
Hosté si za snahu odvezli zaslouženě tři body z Bánova, který pokračoval v nepřesvědčivém výkonu z Havřic, zejména v útočné fázi.
Branky: 51. Dalajka M. – 54. Ventrča J., 58. Dvouletý R., 69. Mojžíš Julius, 82. Panáček R.
ŽK: 14. Kočica M., 85. Polanský T. – 81. Panáček R.
Diváci: 80
Rozhodčí: Bohumil Čikl – Pavel Šupina (laik), Josef Rychlík (laik).
Sestavy obou mužstev:
Bánov: Velecký O. – Suchánek P., Polanský T., Polanský L. (72. Kumpa D.), Pavlíček A., Mahdalíček P. st., Mahdalíček J. (46. Gorčík L.), Mahdal P., Mahdal L., Kočica M., Dalajka M.
Trenér: Josef Vasiljevič.
Kostelany n. M.: Vávra J. – Ventrča J., Šťastný T., Šopík R., Šimík D., Panáček R. (85. Tomašů M.), Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D., Gabriel P., Dvouletý R.
Drslavice Ostr.Lhota 3 : 1 (2:1) Dýmal, Lux, Orlovský – E.Pešík Mikulášek
Nivnice Nezdenice 3 : 3 (1:2) Bortel, Skočovský, Velecký – Šašinka, Bušo, Kalina Tureček