Těsná prohra v Havřicích

Tatran Havřice – FC Bánov 1:0 (0:0)

Domácí nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, což se projevilo v ofenzivě, kde chyběl Rachůnek se Zd. Francem. V 1. poločase se hrál průměrný fotbal bez šancí a hra se přelévala mezi šestnáctkami. Do první šance jsme se dostali Havřice ve 20. minutě, ale Šmotkova hlavička skončila těsně vedle. Větší šanci jsme měli my 35. minutě, ale nevýraznou střelu M. Kočice, která směřovala do branky, Gajdůšek vykopl na roh z brankové čáry. Do 2. poločasu jsme nastoupili aktivněji, ale žádnou vážnější šanci jsme si nevypracovali. V 60. minutě dali o sobě vědět domácí, akdyž střela P. Masaříka skončila na tyči. Chvíli potom šel M. Dalajka sám na Čecha, ale v poslední chvíli si okopl míč. V 76. minutě zahrával trestný kop z úhlu M. Masařík a vymetl levý roh Francovy branky. 1:0. Domácí nás k závěrečnému tlaku nepustili a vítězsví si pohlídali.
Branky: 76. Masařík M.
ŽK: 50. Kadlčík Z. – 63. Kočica M., 64. Mahdalíček J.