První domácí výhra mužů

Bánov – Polešovice 5:3 (3:1)

Muži dokázali poprvé v OP vyhrát na domácí půdě a druhým vítězstvím se usadili v klidných vodách středu tabulky.
Utkání jsme začali útočně , když dvakrát hlavičkoval mimo A. Pavlíček. První branka padla ve 29. minutě, kdy se trefil P. Mahdalíček, po krásné akci J. Švehlíka. Ve 33. minutě jsme vedli již 2:0 záslouhou trefy A. Pavlíčka. Ve 37. minutě si naběhl na centr hostující Kordula a snížil na 2:1. Již o dvě minuty později se ovšem opět trefil A. Pavlíček a Bánov šel do šaten s dvoubrankovým náskokem. Hosté se snažili ve druhé půli snížit, ale v 74. minutě dostali branku na 4:1, když se prosadil M. Dalajka, který prošel středem obrany. Hosté nesložili zbraně a již o dvě minuty později snížili na 4:2 Svobodou, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V 90. minutě uzavřel svůj hattrick A. Pavlíček, který nedal hostujícímu brankáři šanci z pokutového kopu, nařízenému po faulu na P. Mahdala. Poslední slovo měli v zápase hosté, když se Bartošík trefil z přímého kopu a uzavřel výsledek utkání na 5:3.
První domácí vítězství nás určitě těší a doufáme, že budou následovat další.