Úvodní utkání nového ročníku

Drslavice – Bánov 2:0 (1:0)

Úvodní utkání nového ročníku začali lépe hosté z Bánova, kteří měli více ze hry po celou první půli. Výjimkou byla 21. minuta, kdy si Bánovští v pokutovém území nepočínali podle pravidel a nařízený pokutový kop proměnil Ševčík. 1:0. Bánov si dokázal vytvořit několik slibných šancí, vyrovnání se však nedočkal.
Po změně stran si územní převahu dokázaly vytvořit Drslavice, ale branka z toho nepadla. S přibývajícimi minutami se hosté stále častěji tlačili k domácí bráně se snahou vyrovnat. Vynikající Hroch však všechny jejich pokusy zmařil. Šest minut před koncem rozhodl o konečném stavu domácí Orlovský, který střelou zpoza šestnáctky překonal Veleckého. Po této brance vrhli hosté všechny síly do útoku a málem opět lovili míč ze sítě.

Branky: 21. (p) Ševčík P., 84. Orlovský M.

ŽK: 13. Machálek J., 46. Vacula P. – 55. Pavlíček A., 63. Suchánek P.