Poločasový brankostroj

Bánov – Nivnice 3:4 (3:4)

Utkání se hrálo za pěkné divácké kulisy. Do vedení se dostali domácí, když v 19. minutě vstřelil vedoucí branku Mahdal. Hosté se probudili a přidali na obrátkách a ve 26. minutě vyrovnal Skočovský po krásném průniku. O pět minut později již hosté vedli, když střídající Holboj prostřelil domácího golmana. O dvě minuty později na tom byli domácí ještě hůř, neboť se z voleje trefil Skočovský. 1:3. Domácí se vzápětí dostali do hry kontaktní brankou Zálešáka z přímého kopu. Brankostroj ovšem opět pokračoval a zásluhou Bodi vedli hosté opět o dvě branky. Skóre prvního poločasu uzavřel domácí Mahdal, který si naskočil na centr Pavlíčka. 3:4.
Druhý poločas byl na rozdíl od prvního naprosto rozdílný, hra se odehrávala mezi šestnáctkami a domácí se snažili vyrovnat. To se jim nepodařilo, a tak si body odvezli hráči Nivnice.
Branky: 19. Mahdal P., 34. Zálešák V., 40. Mahdal L. – 26., 33. Skočovský D., 31. Holboj M., 36. Boďa M.
ŽK: 29. Polanský L., 42. Kočica M. – 38. Navláčil O., 53. Mudrák P.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Adam Mikulášek – Pavel Šupina (laik), Václav Tomanec (laik).
Bánov: Franc P. – Zálešák V., Polanský L. (33. Kočica M.), Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal P., Machalík V., Guryča R., Mikyska M. (46. Bulejko P.), Mahdal L., Mahdalíček J. (86. Polanský M.). Trenér: Josef Vasiljevič.
Nivnice: Gregor L. – Velecký V., Staroba O., Šlapal R. (14. Holboj M.), Skočovský D., Šimek J. (90. Pagáč R.), Navláčil O., Mudrák P., Karlík J., Bortel L., Boďa M. (70. Máčalík M.). Trenér: Milan Bršlica.

Nejlepší hráči: Aleš Pavlíček – Marek Boďa