Fotbalové trápení v Nezdenicích

Nezdenice – Bánov 3:0 (1:0)

Za hustého deště se hrál v Nezdenicích podprůměrný fotbal. První šanci si vypracoval domácí Kolínek, ale jeho střela skončila vedle pravé tyče. Ve 28. minutě přihrál Šašinka Popelkovi, jeho střelu však Velecký zneškodnil. Ve 41. minutě se domácí ujali vedení, když Šašinka umístil centrovaný míč do sítě. Hosté v první půli nevyslali směrem k domácí bráně žádnou střelu.
Ve druhé půli začal být fotbal pro diváky atraktivnější. Ve 48. minutě mohli Bánovští díky domácí chybě srovnat, ale míč v brance neskončil. V 63. minutě domácí Šašinka přihrál Markovi a ten z velkého vápna zvýšil na 2:0. V 68. minutě Kumpa po zaváhání obránců šel sám na bránu, ale vynikající Malaska jeho střelu chytil. V 89. minutě mohl Bánov opět snížit, ale s Mahdalovým pokusem si Malaska opět poradil. V 93. minutě si Sviták přes půl hřiště vystřihl sólo a stanovil na konečných 3:0.
Branky: 41. Šašinka O., 63. Marek P., 93. Sviták P.
ŽK: 56. Suchánek P. (Bánov).