Dorost doma jasně přehrál Kostelany

FC Bánov – Kostelany 6:1 (3:0)

Zápas jsme od začátku měli ve svých rukou a marně bojující soupeř tahal celou dobu za kratší konec. Po rychlém gólu ve 4. minutě jsme soupeře přimáčkli k jeho pokutovému území a další gól byl jen otázkou času. Do přestávky jsme se dokázali trefit třikrát.
Po přestávce se hned v úvodu druhé půle individuálně prosadil P. Mahdal a zanedlouho na to ještě jednou, čímž navýšil počet svých branek v tomto utkání na čtyři. Bohužel odmítl tzv. “rukavici ” , když neproměnil ještě následnou vyloženou šanci. Po prostřídání klíčových hráčů jsme soupeři dovolili vstřelit alespoň jednu branku a tak se ukazatel skóre zastavil na hodnotě 6:1.
Branky: P.Mahdal 4, V.Mahdal, Čaňo, Kumpa – Dvouletý
Zápas nám byl bohužel kontumován pro neoprávněný start hráče (jedno střídání navíc).