Dorost senzačně otočil domácí zápas a vyhrál

FC Bánov – Staré Město 5:3 (0:3)

Dorostu se podařil husarský kousek, když dokázal otočit skóre zápasu z 0:3 na 5:3.
V prvním poločase byl soupeř bojovnější, rychlejší a dravější a tak po zásluze, i díky našim neproměněným šancím, vedl o tři branky.My jsme v první půli vůbec nedokázali skórovat.
Druhá půle přinesla úplně jinou podívanou. Naši hráči soupeře zaskočili zvýšenou aktivitou a postupně získali otěže hry do svých rukou. A když se k výkonu přidala i výrazně zlepšená efektivita proměňování šancí začalo se to rychle projevovat i na skóre, které se zastavilo na č. 5. Překvapený soupeř ve druhé půli vyšel na prázdno a tak konečný výsledek vypadal 5:3 v náš prospěch.
Branky: P.Mahdal 2, Kumpa 2, Velecký – Doseděl, Mikulica, Grebeň
Kompletní výsledky kola:
XXIV.kolo 24.5.09 14:00
5241 Topolná Havřice 0 : 6 (0:3) Slavětínský, L.a L.Maršálek, Buráň, Doležálek, Uherek Škrabal
5242 Nivnice Šumice 3 : 3 (1:1) Velecký 2, Plessner – Jančařík 2, Pilka Pálka
5243 Nedakonice Tupesy 1 : 2 (1:0) Zálešák – Šmatelka, Žaluda Strapina M
5244 Vlčnov Bílovice 2 : 2 2:1) Velecký 2 – Fišer, Čechmánek Dujíček
5245 Bánov St. Město 5 : 3 (0:3) P.Mahdal 2, Kumpa 2, Velecký – Doseděl, Mikulica, Grebeň

5253 Babice Bánov So ÚZM 0 0 0 Drozdy
5254 St. Město Vlčnov 8.5.09 14:00 4 : 3 (3:0) Klus 2, Hastík 2 – Velecký, Knotek, Moštěk Škrabal