Zápas jara jsme nezvládli

FC Bánov – SK Ostrožská Lhota 3:3 (1:1)

Utkání dvou “namočených” začalo zostra, v páté minutě už bylo 1:1. Nejprve jsme rychle vedli po gólu V. Zálešáka, bohužel hned z protiútoku srovnal hostující kanonýr Martin Zalubil. V první půli se nám ani hostům, kteří měli více šancí, už nepodařilo prosadit a tak se šlo do šaten za remízového stavu.
Druhý poločas byl na branky bohatší. V 63.min Patrik Štergenich z přímého kopu z 18 metrů nedal našemu mladému gólmanu O. Veleckému šanci. V 70.min jsme se prosadili my, po přesné hlavičce kapitána A. Pavlíčka. Bohužel v 79.min s přehledem proměnil sporně nařízenou penaltu výborný Martin Zalubil.Od 85. minuty jsme dohrávali bez vyloučeného L. Polanského, který šel po druhé žluté, a následně červené, kartě předčasně do sprch. Ve čtvrté minutě nastavení se nám podařilo už pouze srovnat po rohovém kopu a následné skrumáži v malém vápně znovu A. Pavlíčkem.
Bohužel jsme v přímém souboji o chvost tabulky na vítězství neměli.