První domácí zápas jsme nezvládli

Bánov – Bojkovice 1:3 ( 0:2 )

Bohužel první jarní domácí utkání 16. kola I.B třídy sk. “C” se našim mužům moc nepovedlo a po nevýrazném výkonu podlehli doma Bojkovicím, které byly po celý zápas fotbalovější.
Zápas začal pro nás slibně a chvíli to vypadalo, že bychom Bojkovice mohli dokonce porazit. Bohužel se zápas moc nevyvedl našemu gólmanovi, který v první půli dvakrát zbytečně chyboval, což soupeř stoprocentně využil. Naproti tomu jsme byli v útoku bezzubí a tak se šlo do kabin s dvoubrankovým mankem.
Po přestávce si soupeř v klidu hlídal skóre a naši marnou snahu o tlak kontroval rychlými protiútoky, z nichž jeden využil ke vstřelení třetího gólu. Nám se v zápětí podařilo výsledek alespoň korigovat gólem M. Dalajky, ale to bylo bohužel, do konce utkání, z naší strany vše.
Soupeř si od nás zaslouženě odváží tři body a nám nezbývá doufat, že náš výkon půjde v příštích zápasech nahoru a dokážeme doma porážet ostatní mužstva, zejména z dolní poloviny tabulky.
Utkání bylo nepříjemně poznamenáno zraněním O. Polanského, který při obětavém blokování soupeřovi střely špatně došlápl a zlomil si levou nohu v kotníku. Přejeme mu co nejméně bolesti a brzké uzdravení. Nepochybně nám bude v sestavě hodně chybět.