Posted in Chrudim

III:TŘÍDA : SK Spartak Slatiňany B – SK Tuněchody B

SK Spartak Slatiňany B – SK Tuněchody B  6:1 (4:0)
Rozhodčí :  hlavní Vašek, asistenti : laici od obou celků
Branky : Koblasa 2, Kopecký, Bartušek, J.Slavík, Opavský
Žluté karty : 0:1
Diváci : asi 50
Sestava :  Dubský, Janoušek, Zeman (7…

Celý článek
Posted in Chrudim

1.B TŘÍDA : SK Rozhovice – SK Spartak Slatiňany

SK Rozhovice – SK Spartak Slatiňany  4:3 (3:2)
Rozhodčí : hlavní Čech, asistenti Suchomel a Čapek
Branky :  Kopecký, Vácha, Beneš
Žluté karty : 1:3 (D.Drahý 2x, J.Slavík)
Diváci : asi 120, možná polovina ze Slatiňan
Sestava:  Augustin, C…

Celý článek
Posted in Chrudim

III. třída (7. kolo) – Výhra na hřišti TJ Luže B

TJ Luže B – Žlebské Chvalovice – 0 : 2 (0:2) 
Branky : 19. Pukman, 38. Veselý ml.

Ž. Chvalovice : Tuček – Kamenský, Jeřábek, Z. Němec, Polák (59. Lojška), Buchl, Opočenský (75. Jasanský), Veselý ml. (47. Klepetko), Pukman (80. Hu…

Celý článek
Posted in Chrudim

Program oddílu 22. 9. 2019

TJ Luže B – TJ Sokol Žlebské Chvalovice

Mistrovské utkání 7. kola – III. třídy

Začátek utkání : Neděle 22. 9. 2019, začátek 16.30 hodin
 
 
 
 
 

Celý článek
Posted in Chrudim

KP 1 až 4 kolo PODZIM 2019

SK Spartak Slatiňany – Sokol Dolní Újezd
Mladší : 3:2 (2:0)
Branky : Hanuš 2, Stejskal
 
Naši mladší žáci odehráli zápas za úmorného horka – před a po poledni. Bylo třeba často střídat a osvěžovat se. Do zápasu jsme vstoupili náramně a v 9.m…

Celý článek
Posted in Chrudim

KP 1 až 4 kolo PODZIM 2019

SK Spartak Slatiňany – Sokol Dolní Újezd
Starší : 0:10 (0:5)
 
V prvním kole nové mistrovské sezóny naši starší žáci bohužel pokračovali v mizérii ze sezóny minulé. Hned na úvod utrpěli pořádný debakl. Přestože trenérům chyběli 4 hráči, …

Celý článek
Posted in Chrudim

1.B TŘÍDA : SK Spartak Slatiňany – SK Stolany

SK Spartak Slatiňany – SK Stolany  8:4 (4:0)
Rozhodčí : hlavní Papáček, asistenti Bleša a Pagáč
Branky :  Vladyka, Kopecký a J.Slavík po 2, Trňák,Bartušek
Žluté karty : 0:2
Diváci : asi 150
Sestava:  Augustin, Kápička, Valda, O.Drahý, Be…

Celý článek
Posted in Chrudim

III. třída (6. kolo) – Výhra nad Dynamem Rosice

Žlebské Chvalovice – Dynamo Rosice – 5 : 1 (2:1) 
Branky : 19. vlastní, 29.a 59. Pukman, 51. Veselý ml., 63. Žďánský – 34. Baracz

Ž. Chvalovice : Tuček – Kamenský, Procházka, Z. Němec, Hudz (54. Polák) – Novák, Opočenský (46. Jeř…

Celý článek
Posted in Chrudim

Program oddílu 15. 9. 2019

TJ Sokol Žlebské Chvalovice – TJ Dynamo Rosice

Mistrovské utkání 6. kola – III. třídy

Začátek utkání : Neděle 15. 9. 2019, začátek 17 hodin
 
 
 
 
 
 

Celý článek
Posted in Chrudim

1.B TŘÍDA : SK Řečany nad Labem – SK Spartak Slatiňany

SK Řečany nad Labem – SK Spartak Slatiňany  2:3 (0:1)
Rozhodčí : hlavní Navrátil, asistenti  Vařejčko a Rousek
Branky :  Vladyka 2, Kopecký
Žluté karty : 3:2 (J.Slavík, Hanuš)
Červené karty : 1:0
Diváci : asi 70
Sestava:  Augustin, …

Celý článek
Posted in Chrudim

III.TŘÍDA : SK Spartak Slatiňany B – SK Vítanov

SK Spartak Slatiňany B – SK Vítanov  3:1 (2:1)
Rozhodčí :  hlavní Šmaha, asistenti : laici od obou celků
Branky : D.Drahý, Trňák, Farkaš
Žluté karty : 1:3 (Janoušek)
Diváci : asi 60
Sestava : Dvořák, Janoušek, Zeman, Chalupník, Rulík, Dalecký…

Celý článek
Posted in Chrudim

III. třída (5. kolo) – Vysoká prohra na hřšiti TJ Orel.

TJ Orel – Žlebské Chvalovice – 6 : 0 (3:0) 
Branky : 27., 41. Babuliak, 38., 73, 89. Doležal, 53. Dejdar

Ž. Chvalovice : Rolenec – Kamenský, Procházka (37. K. Vašíček), Z. Němec (46. Opočenský), Polák – Jeřábek, M. Němec (80. M. …

Celý článek
Posted in Chrudim

Program oddílu 7. 9. 2019

TJ Orel – TJ Sokol Žlebské Chvalovice

Mistrovské utkání 5. kola – III. třídy

Začátek utkání : Sobota 7. 9. 2019, začátek 17 hodin
 
 
 
 

Celý článek
Posted in Chrudim

Pohár hejtmana 3.kolo : SK Spartak Slatiňany – TJ Svitavy

Pohár hejtmana : SK Spartak Slatiňany – TJ Svitavy  2:0 (1:0)
Rozhodčí : hlavní Schmeiser, asistenti Suchomel a Jansa
Branky :  J.Slavík, Kopecký
Diváků : asi 120
Žluté karty : 1:1 (Kopecký)
Sestava : Augustin,M.Slavík, Beneš, O.Drahý, Kudrnk…

Celý článek
Posted in Chrudim

1.B TŘÍDA : SK Spartak Slatiňany – TJ Sokol Dobříkov

SK Spartak Slatiňany – TJ Sokol Dobříkov  6:1 (3:1)
Rozhodčí : hlavní Svědiroh, asistenti  Schmeiser a Čapek
Branky : Kopecký 5 (!!!), Vácha
Žluté karty : 0:2
Diváci : asi 100
Sestava:  Augustin, Chalupník, Beneš, O.Drahý, Kudrnka, Jakub…

Celý článek
Posted in Chrudim

III. třída (4. kolo) – Výhra nad mužstvem Slatiňany B

Žlebské Chvalovice – SK Spartak Slatiňany B – 1 : 0 (0:0) 
Branky : 75. Pukman Ihor

Ž. Chvalovice : Tuček – Kamenský, Procházka (38. Hudz), Polák (60. M. Němec), Z. Němec – Buchl, Opočenský, Veselý ml. (93. Veselý st.), Lojška (5…

Celý článek