Posted in Brno-venkov

Letní příprava 2020 muži A+B

Tréninky od 11.5. každé úterý a čtvrtek od 17:30 do 19:00 

Přípravné domácí zápasy:

Neděle 7.6. v 16:00 Šlapanice – Slavkov (Z. Hráček) 1× rozhodčí (T. Orálek)

Sobota 20.6 v 16:00 Šlapanice – Slovan Brno (J.Novák) 3× rozhodčí (zajistí Šlapanice)

Posted in Brno-venkov

Zimní příprava 2020 muži A+B

Tréninky venku každé úterý a čtvrtek od 17:30 do 19:00 a každý pátek v tělocvičně ZŠ od 18:00 do 19:30 + bazén

Přípravné zápasy:

Sobota 7.3 – ???

Sobota 14.3 ve 12:00 Šlapanice-Slavkov (umělá tráva Otnice) kontakt: Zdenek Hráček

Posted in Brno-venkov

Výsledky: 2.11. – 3.11. 2019

Kunštát – muži „A“   5:1 (2:1) branka: Marek Příkrý

Podolí „B“ – muži „B“   1:2 (1:1) branky: Marek Příkrý, Torlakidis Georgios

Řečkovice – dorost  2:1 (1:1) branka: David Hornišer

Hodonín „B“ – st. žáci   7:2 (6:1) 

Hodonín „B“ – ml. žáci   4:0 (2:0)

Blučina – ml. žáci „B“   8:0 (5:0) 

Posted in Brno-venkov

Výsledky: 26.10. – 27.10. 2019

muži „A“ – Žebětín   4:2 (2:1)  branky: Pavel Mach 2, Radek Vlach, Tomáš Hrazdíra 

muži „B“ – Dolní Kounice   2:1 (2:0) branky: David Sova, Michal Hanzl 

dorost – Slavkov/Křižanovice   1:5 (1:2) branka: Vít Březina  

st. žáci – Svratka Brno „B“   7:2 (5:1) 

ml. žáci – Svratka Brno „B“   3:4 (2:1) 

ml. žáci „B“ – Podolí   0:8 (0:4)

Posted in Brno-venkov

Výsledky: 19.10. – 20.10. 2019

Dobšice – muži „A“   1:1 (0:0) branka: Tomáš Hrazdíra

Mokrá-Horákov – muži „B“   2:1 (0:1) branka: Milan Šarík

Pozořice – dorost  7:0 (5:0)

Ždánice/Lovčice – st. žáci   0:10 (0:3) 

Ždánice/Lovčice  – ml. žáci   3:4 (2:0)

Měnín – ml. žáci „B“   12:2 (4:2) 

Posted in Brno-venkov

Výsledky: 12.10. – 13.10.2019

muži „A“ – Soběšice   4:0 (2:0)  branky: Michal Hrazdíra 2, Pavel Mach, Patrik Piák 

muži „B“ – Hrušovany   0:6 (0:2) 

dorost – volno  

st. žáci – V. Pavlovice/Rakvice   3:4 (2:2) 

ml. žáci – V. Pavlovice/Rakvice   1:3 (1:2) 

ml. žáci „B“ – Žabčice   1:6 (0:3)

st. přípravka  Měnín   0:23 (0:10)

ml. přípravka – Újezd   11:24 (5:15)