Rss www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Rss www.fkslaviaorlovalutyne.cz


Registered on Monday the 17th of Aug, 2015

Website: http://www.fkslaviaorlovalutyne.cz

Posts by Rss www.fkslaviaorlovalutyne.cz ¬

  1. Oct 8, 2018FK Slavia Orlová : LIBHOŠŤ 2:1 (0:0)
  2. Oct 8, 2018FK Slavia Orlová : H.Žukov 6:0 (4:0)
  3. Oct 8, 2018FK Slavia Orlová : H.Žukov 4:3 (2:2)
  4. Oct 8, 2018FK Slavia Orlová : SK Brušperk 1:3 (0:1)
  5. Oct 8, 2018Český Těšín : MSK Orlová 3:0 (1:0)
  6. Oct 1, 2018Heřmanice : FK Slavia Orlová 6:5 (3:1)
  7. Oct 1, 2018FK Bohumín : FK Slavia Orlová 4:0 (3:0)
  8. Oct 1, 2018Stonava : FK Slavia Orlová 0:1 (0:0)
  9. Oct 1, 2018Heřmanice : FK Slavia Orlová 4:2 (0:1)
  10. Oct 1, 2018MSK Orlová : SN Ostrava 1:6 (0:3)
  11. Sep 28, 2018H.Žukov : FK Slavia Orlová 3:0 (3:0)
  12. Sep 28, 2018MSK Orlová : MFK Havířov A 6:6 (0:4)
  13. Sep 24, 2018FK Slavia Orlová : Staré Město 2:2 (1:0)
  14. Sep 24, 2018FK Slavia Orlová : Staré Město 4:3 (3:2)
  15. Sep 24, 2018Loděnice : MSK Orlová 10:1 (5:0)
  16. Sep 24, 2018FK Slavia Orlová : FK Bohumín B 2:3 (0:2)
  17. Sep 24, 2018FK Slavia Orlová : FK Bohumín B 0:10 (0:7)
  18. Sep 21, 2018MFK Karviná : MSK Orlová 10:1 (8:1)
  19. Sep 17, 2018MSK Orlová : Jakartovice 4:3 (2:1)
  20. Sep 17, 2018Staré Město : FK Slavia Orlová 1:1 (1:0)
  21. Sep 17, 2018Staré Město : FK Slavia Orlová 8:1 (4:1)
  22. Sep 16, 2018Lučina : FK Slavia Orlová 4:2 (2:0)
  23. Sep 14, 2018MSK Orlová : TJ Petřvald 9:5 (4:0)
  24. Sep 9, 2018FK Slavia Orlová : Frýdlant 0:3 (0:1)
  25. Sep 9, 2018MSK Orlová : Lubina 0:3 (0:1)
  26. Sep 9, 2018FK Slavia Orlová : Sokol Dobrá 3:0 (1:0)
  27. Sep 9, 2018FK Slavia Orlová : Staříč 1:8 (1:3)
  28. Sep 9, 2018FK Slavia Orlová : Staříč 1:4 (0:2)
  29. Sep 8, 2018Vítkovice x MSK Orlová 3:1
  30. Sep 7, 2018Slovan Záblatí : MSK Orlová 2:10 (1:5)
  31. Sep 6, 2018Loko Petrovice : FK Slavia Orlová 1:19 (0:7)
  32. Sep 6, 2018Loko Petrovice : FK Slavia Orlová 1:13 (0:4)
  33. Sep 3, 2018FK Těrlicko : FK Slavia Orlová 6:1 (2:0)
  34. Sep 3, 2018FK Těrlicko : FK Slavia Orlová 1:6 (1:2)
  35. Sep 2, 2018Fryčovice : FK Slavia Orlová 6:2 (1:2)
  36. Sep 2, 2018Hrabová : FK Slavia Orlová 5:2 (2:2)
  37. Aug 31, 2018MSK Orlová : Inter Petrovice 5:2 (2:2)
  38. Aug 29, 2018Štramberk-MSK Orlová 4:1
  39. Aug 27, 2018FK Slavia Orlová : Ostrava-Jih 3:2 (0:1)
  40. Aug 27, 2018FK Slavia Orlová : Albrechtice 2:1 (0:0)
  41. Aug 25, 2018FK Slavia Orlová : Český Těšín 6:3 (5:3)
  42. Aug 25, 2018FK Slavia Orlová : Český Těšín 6:3 (2:1)
  43. Aug 20, 2018Smilovice : FK Slavia Orlová 0:1 (0:0)
  44. Aug 18, 2018Příbor : FK Slavia Orlová 2:0 (2:0)
  45. Aug 12, 2018FK Slavia Orlová : Bystřice 2:3 (1:0)
  46. Aug 12, 2018FK Slavia Orlová : Bystřice 0:3 (0:2)
  47. Aug 4, 2018Výhra nad Petrovicemi.
  48. Aug 1, 2018Remíza s Brušperkem
  49. Jul 30, 2018V Šenově porážka
  50. Jul 23, 2018Další přípravné zápasy mužů.
  51. Jul 22, 2018Orlová vítězem turnaje v Dolní Lutyni.
  52. Jul 19, 2018Muži na 2.místě na Slovensku,výhra v Kateřinkách.
  53. Jul 3, 2018Smutná zpráva.
  54. Jun 29, 2018Losy soutěží.-AKTUALIZACE
  55. Jun 29, 2018Předběžné losy soutěží.
  56. Jun 29, 2018Muži Orlové mají nového trenéra.
  57. Jun 29, 2018Ženy Orlové v divizi.
  58. Jun 17, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Háj ve Slezsku 1:0 (1:0)
  59. Jun 14, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Havířov B 1:0 (1:0)
  60. Jun 11, 2018Dětmarovice : FK Slavia Orlová Lutyně 0:5 (0:2)
  61. Jun 11, 2018SK Polanka : FK Slavia Orlová Lutyně 1:2 (0:0)
  62. Jun 10, 2018Chceš se stát fotbalistou?
  63. Jun 8, 2018Starší přípravka na 7.místě
  64. Jun 7, 2018Sokol Dobrá : FK Slavia Orlová Lutyně 0:8 (0:3)
  65. Jun 7, 2018Sokol Dobrá : FK Slavia Orlová Lutyně 1:4 (1:3)
  66. Jun 3, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : SK Dětmarovice 1:5 (0:1)
  67. Jun 1, 2018Můj první gól
  68. May 28, 2018Břidličná : FK Slavia Orlová Lutyně 1:2 (0:0)
  69. May 28, 2018Fryčovice : FK Slavia Orlová Lutyně 8:1 (2:0)
  70. May 28, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : FK Bohumín 4:0 (1:0)
  71. May 28, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : FK Bohumín 3:2 (2:0)
  72. May 24, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Staré Město 5:1 (3:0)
  73. May 24, 2018Starší přípravka vyhrála v Petrovicích.
  74. May 21, 2018Turnaj mladších přípravek MSK Orlová
  75. May 21, 2018FK Těrlicko : FK Slavia Orlová Lutyně 1:3 (0:1)
  76. May 21, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Tošanovice 5:4 (3:0)
  77. May 21, 2018FK Těrlicko : FK Slavia Orlová Lutyně 6:1 (4:1)
  78. May 20, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : SK Čeladná 2:3 (2:1)
  79. May 17, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Karviná 7:0
  80. May 14, 2018Inter Petrovice : FK Slavia Orlová Lutyně 12:1 (3:0)
  81. May 13, 2018Heřmanice : FK Slavia Orlová Lutyně 3:1 (2:0)
  82. May 12, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Český Těšín 4:1 (4:0)
  83. May 12, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Český Těšín 2:3 (1:1)
  84. May 9, 2018FC Kopřivnice : FK Slavia Orlová Lutyně 4:3 (2:1)
  85. May 6, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Spartak Jablunkov 3:2 (2:1)
  86. May 6, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : SK Šenov 5:2 (1:2)
  87. May 6, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Frýdlant 4:3 (2:2)
  88. May 6, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Spartak Jablunkov 1:1 (1:1)
  89. Apr 29, 2018FK Bohumín : FK Slavia Orlová Lutyně 4:2 (3:1)
  90. Apr 29, 2018Pustá Polom : FK Slavia Orlová Lutyně 8:0 (3:0)
  91. Apr 22, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Loko Petrovice 11:1 (4:0)
  92. Apr 22, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Stará Bělá 1:2 (0:1)
  93. Apr 22, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Bystřice 2:7 (2:4)
  94. Apr 22, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Loko Petrovice 18:0 (4:0)
  95. Apr 16, 2018Staříč : FK Slavia Orlová Lutyně 8:0 (2:0)
  96. Apr 16, 2018Staříč : FK Slavia Orlová Lutyně 3:1 (0:0)
  97. Apr 16, 2018SK Brušperk : FK Slavia Orlová Lutyně 5:0 (2:0)
  98. Apr 15, 2018Český Těšín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:2 (0:1)
  99. Apr 9, 2018Staré Město : FK Slavia Orlová Lutyně 3:5 (1:2)
  100. Apr 9, 2018Staré Město : FK Slavia Orlová Lutyně 8:4 (4:2)
  101. Apr 8, 2018Vratimov : FK Slavia Orlová Lutyně 3:1 (1:1)
  102. Apr 1, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Krnov 1:6 (0:2)
  103. Apr 1, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : Český Těšín 5:3 (2:1)
  104. Mar 26, 2018H.Žukov : FK Slavia Orlová Lutyně 0:1 (0:0)
  105. Mar 26, 2018SO Bruntál : FK Slavia Orlová Lutyně 5:1 (1:1)
  106. Mar 17, 2018FK Slavia Orlová Lutyně : SK Frenštát 2:1 (1:0)
  107. Mar 14, 2018Hledáme trenéra přípravky.
  108. Mar 11, 2018Superfinále zimního turnaje pro Slavoj Rychvald.
  109. Mar 11, 2018Orlová-Albrechtice 3:3
  110. Mar 11, 2018Zimní turnaj dorostenců kořistí domácího celku.
  111. Mar 5, 2018Generálka mužů proti Albrechticím
  112. Feb 27, 20185 kolo zimních turnajů+tabulky
  113. Feb 19, 20184 kolo ZT Dorostenců+tabulka
  114. Feb 19, 20184 kolo ZT mužů+tabulka
  115. Feb 16, 2018Smutná zpráva
  116. Feb 13, 2018Starší žáci ve finále na 2.místě
  117. Feb 13, 2018Výsledky zimního turnaje dorostenců a mužů.
  118. Feb 5, 20183 kolo zimního turnaje dorostenců
  119. Feb 3, 2018¨Muži na zimním soustředění.
  120. Feb 3, 20182 kolo zimního turnaje mužů
  121. Jan 28, 20181 kolo zimniho turnaje mužů
  122. Jan 27, 2018Starší přípravka na 5.místě
  123. Jan 27, 20182 kolo zimního turnaje dorostenců
  124. Jan 21, 20181 KOLO zimního turnaje dorostenců
  125. Jan 20, 2018Orlová-Věřnovice 3:0
  126. Jan 15, 2018Starší žáíci na halovém turnaji na 2.místě
  127. Jan 13, 2018Přípravné utkání mužů 2018 AKTUALIZACE
  128. Jan 13, 2018FK Slavia Orlová-Dolní Lutyně 6:1
  129. Jan 13, 2018Přípravné utkání mužů 2018
  130. Dec 18, 2017Turnaj dorostenců v Karviné
  131. Dec 11, 20171 ročník turnaje MSK Orlová o pohár starosty města Orlová ve starších žácích
  132. Nov 27, 2017Přáteláky proti Odře Wodzislaw
  133. Nov 21, 2017Dorost na Rapid Cupu
  134. Nov 15, 2017Zimní turnaj MUŽI 2018
  135. Nov 15, 2017Zimní turnaj Dorost 2018
  136. Nov 14, 2017Podzimní hodnocení vystoupení dorostenců.
  137. Nov 13, 2017FC Bílovec : FK Slavia Orlová Lutyně 0:1 (0:1)
  138. Nov 13, 2017Mladší přípravka na 3.místě
  139. Nov 6, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Dětmarovice 3:1 (0:0)
  140. Nov 4, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : SK Polanka 0:1 (0:0)
  141. Oct 30, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Sokol Dobrá 11:1 (5:0)
  142. Oct 30, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : TJ Sokol Dolní Lutyně 26:2 (9:2)
  143. Oct 30, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Sokol Dobrá 7:0 (1:0)
  144. Oct 30, 2017SK Dětmarovice : FK Slavia Orlová Lutyně 5:1 (2:0)
  145. Oct 30, 2017MFK Havířov B : FK Slavia Orlová Lutyně 2:3 (0:0)
  146. Oct 22, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Fryčovice 3:3 (2:1)
  147. Oct 21, 2017FK Bohumín : FK Slavia Orlová Lutyně 6:3 (2:2)
  148. Oct 21, 2017FK Bohumín : FK Slavia Orlová Lutyně 4:5 (2:3)
  149. Oct 21, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Břidličná 2:2 (2:1)
  150. Oct 21, 2017MFK Havířov A : FK Slavia Orlová Lutyně 5:5 (4:4)
  151. Oct 15, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Těrlicko 2:3 (0:2)
  152. Oct 15, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Slovan Záblatí 10:3 (4:2)
  153. Oct 15, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Těrlicko 4:3 (1:2)
  154. Oct 15, 2017Tošanovice : FK Slavia Orlová Lutyně 3:2 (3:2)
  155. Oct 15, 2017SK Čeladná : FK Slavia Orlová Lutyně 2:0 (2:0)
  156. Oct 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Inter Petrovice 11:0 (6:0)
  157. Oct 9, 2017Český Těšín : FK Slavia Orlová Lutyně 0:5 (0:3)
  158. Oct 9, 2017Český Těšín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:5 (1:1)
  159. Oct 7, 2017Viktorie Bohumín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:7 (0:4)
  160. Oct 7, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Heřmanice 0:2 (0:1)
  161. Oct 1, 2017Spartak Jablunkov : FK Slavia Orlová Lutyně 8:4 (2:2)
  162. Oct 1, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Inter Petrovice 6:9 (2:4)
  163. Oct 1, 2017Spartak Jablunkov : FK Slavia Orlová Lutyně 5:0 (0:0)
  164. Oct 1, 2017Frýdlant : FK Slavia Orlová Lutyně 1:1 (0:0)
  165. Oct 1, 2017SK Šenov : FK Slavia Orlová Lutyně 1:1 (1:1)
  166. Sep 28, 2017Háj ve Slezsku : FK Slavia Orlová Lutyně 4:2 (1:0)
  167. Sep 28, 2017Inter Petrovice : FK Slavia Orlová Lutyně 2:8
  168. Sep 24, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Bohumín 7:2 (5:1)
  169. Sep 23, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Pustá Polom 0:5 (0:4)
  170. Sep 18, 2017Loko Petrovice : FK Slavia Orlová Lutyně 1:10 (0:5)
  171. Sep 18, 2017Stará Bělá : FK Slavia Orlová Lutyně 2:1 (2:0)
  172. Sep 18, 2017Loko Petrovice : FK Slavia Orlová Lutyně 2:18 (0:9)
  173. Sep 18, 2017Bystřice : FK Slavia Orlová Lutyně 3:0 (1:0)
  174. Sep 15, 2017SK Dětmarovice : FK Slavia Orlová Lutyně 5:2 (4:2)
  175. Sep 10, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : SK Brušperk 1:1 (0:1)
  176. Sep 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Staříč 5:2 (2:1)
  177. Sep 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Staříč 0:5 (0:1)
  178. Sep 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Český Těšín 2:0 (1:0)
  179. Sep 8, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Sokol Věřnovice 20:3 (12:0)
  180. Sep 7, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FC Kopřivnice 7:3 (5:1)
  181. Sep 4, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Staré Město 5:2 (0:1)
  182. Sep 4, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Staré Město 3:2 (3:1)
  183. Sep 3, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Vratimov 2:5 (2:2)
  184. Sep 2, 2017FK Bohumín : FK Slavia Orlová Lutyně 4:2 (2:1)
  185. Aug 31, 2017Starý Jičín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:6 (0:2)
  186. Aug 29, 2017MSK Orlová na turnaji v Petřvaldě na 5 místě.
  187. Aug 28, 2017Krnov : FK Slavia Orlová Lutyně 1:1 (1:1)
  188. Aug 27, 2017Český Těšín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:3 (1:1)
  189. Aug 20, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : H.Žukov 5:2 (3:1)
  190. Aug 19, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : SO Bruntál 1:4 (1:1)
  191. Aug 13, 2017Staré Město : FK Slavia Orlová Lutyně 1:2 (0:1)
  192. Aug 13, 2017SK Frenštát : FK Slavia Orlová Lutyně 6:0 (2:0)
  193. Aug 6, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FC Bílovec 2:1 (0:0)
  194. Aug 5, 2017Tréninky BENJAMÍNKŮ začínají 8.8.2017
  195. Aug 2, 2017Tréninky starších žáků.
  196. Jul 27, 2017Orlová-Doubrava 7:0(2:0)
  197. Jul 24, 2017Výsledkový servis přáteláků.
  198. Jul 21, 2017Mládež nově pod MSK ORLOVÁ
  199. Jul 21, 2017Mládež nově pod MSK ORLOVÁ+ROZLOSOVÁNÍ
  200. Jul 15, 2017Příprava mužů začala-AKTUALIZACE
  201. Jul 15, 2017Příprava mužů začala
  202. Jul 7, 2017Rozpis nového ročníku KRAJ 2017/2018
  203. Jun 29, 2017Exhibice Fučík Orlová-Slavie Orlová
  204. Jun 18, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Tošanovice 1:3 (1:2)
  205. Jun 17, 2017Nový Jičín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:4 (0:1)
  206. Jun 17, 2017MFK Karviná : FK Slavia Orlová Lutyně 15:1 (10:1)
  207. Jun 17, 2017Konečné tabulky starších a mladších přípravek
  208. Jun 17, 2017Nový Jičín : FK Slavia Orlová Lutyně 1:2 (0:1)
  209. Jun 17, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Háj ve Slezsku 5:2 (1:1)
  210. Jun 11, 2017SO Bruntál : FK Slavia Orlová Lutyně 5:2 (3:0)
  211. Jun 11, 2017SO Bruntál : FK Slavia Orlová Lutyně 5:0 (2:0)
  212. Jun 11, 2017FK Těrlicko : FK Slavia Orlová Lutyně 11:2 (2:1)
  213. Jun 11, 2017SO Bruntál : FK Slavia Orlová Lutyně 4:4 (2:4)
  214. Jun 7, 2017Mezinárodní úspěch přípravky v Polsku.
  215. Jun 5, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : TJ Vendryně 3:0
  216. Jun 3, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FC Kopřivnice 2:3 (1:3)
  217. Jun 3, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Havířov 4:17 (3:8)
  218. Jun 3, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FC Kopřivnice 5:1 (1:1)
  219. Jun 3, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : TJ Vendryně 2:2 (2:0)
  220. Jun 2, 2017POZVÁNKA
  221. May 28, 2017H.Suchá : FK Slavia Orlová Lutyně 3:1 (2:0)
  222. May 28, 2017H.Suchá : FK Slavia Orlová Lutyně 2:0 (0:0)
  223. May 27, 2017Sedliště : FK Slavia Orlová Lutyně 0:2 (0:1)
  224. May 27, 2017SK Čeladná : FK Slavia Orlová Lutyně 6:0 (2:0)
  225. May 27, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Albrechtice 10:2 (5:1)
  226. May 25, 2017SK Kravaře : FK Slavia Orlová Lutyně 3:4 (2:1)
  227. May 25, 2017SK Kravaře : FK Slavia Orlová Lutyně 3:4 (1:3)
  228. May 24, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Český Těšín 6:4 (3:3)
  229. May 21, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Fryčovice 1:2 (0:2)
  230. May 20, 2017FK Bohumín : FK Slavia Orlová Lutyně 16:6 (8:3)
  231. May 20, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Spartak Jablunkov 2:0 (0:0)
  232. May 20, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Spartak Jablunkov 6:2 (3:0)
  233. May 20, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Koběřice 4:0 (2:0)
  234. May 18, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Slavia Orlová Lutyně 4:6
  235. May 14, 2017MFK Havířov B : FK Slavia Orlová Lutyně 3:7 (2:2)
  236. May 13, 2017Ostrava-Jih : FK Slavia Orlová Lutyně 1:10 (1:5)
  237. May 13, 2017Břidličná : FK Slavia Orlová Lutyně
  238. May 13, 2017Staré Město : FK Slavia Orlová Lutyně 3:1 (2:1)
  239. May 13, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Slovan Havířov 3:3 (3:1)
  240. May 13, 2017Ostrava-Jih : FK Slavia Orlová Lutyně
  241. May 10, 2017Inter Petrovice : FK Slavia Orlová Lutyně 14:4 (6:1)
  242. May 7, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : SK Polanka 3:2 (0:2)
  243. May 7, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Frýdlant 1:6 (1:2)
  244. May 7, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Frýdlant 4:2 (0:2)
  245. May 7, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Frýdlant 9:3 (5:1)
  246. May 3, 2017LIBHOŠŤ : FK Slavia Orlová Lutyně 5:0 (1:0)
  247. May 2, 2017Upozornění pro benjamínky.
  248. Apr 30, 2017Heřmanice : FK Slavia Orlová Lutyně 2:0 (1:0)
  249. Apr 23, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Vítkovice B 2:1 (1:0)
  250. Apr 23, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Těrlicko 3:4
  251. Apr 23, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Vítkovice B 3:3 (2:2)
  252. Apr 23, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : Český Těšín 2:1 (1:0)
  253. Apr 23, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : TJ Petřvald 6:1 (3:1)
  254. Apr 16, 2017Inter Petrovice : FK Slavia Orlová Lutyně 3:5 (1:3)
  255. Apr 16, 2017Krnov : FK Slavia Orlová Lutyně
  256. Apr 15, 2017Krnov : FK Slavia Orlová Lutyně 7:1 (3:1)
  257. Apr 15, 2017Krnov : FK Slavia Orlová Lutyně 1:0 (0:0)
  258. Apr 14, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : TJ Petřvald 10:7 (6:2)
  259. Apr 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Havířov 2:7 (2:3)
  260. Apr 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Bohumín 5:1 (2:1)
  261. Apr 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FK Bohumín 0:5 (0:3)
  262. Apr 9, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : MFK Havířov 1:1 (1:1)
  263. Apr 2, 2017SK Brušperk : FK Slavia Orlová Lutyně 5:2 (1:2)
  264. Apr 2, 2017SK Frenštát : FK Slavia Orlová Lutyně 0:5 (0:3)
  265. Apr 1, 2017SK Brušperk : FK Slavia Orlová Lutyně 3:2 (2:0)
  266. Apr 1, 2017SK Brušperk : FK Slavia Orlová Lutyně 4:2 (1:0)
  267. Apr 1, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FC Baník Ostrava B 3:4 (0:2)
  268. Apr 1, 2017FK Slavia Orlová Lutyně : FC Baník Ostrava B 0:20 (0:9)