Posted in Brno-město

U8 – nominace na turnaje v neděli 8.12.2019

Halový turnaj Svitávka neděle 8. 12. 2019 nominace: Dominik Vyskočil, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Matěj Jedlička, Olexandr Ferents, Patrik Zelený, Tomáš Kraic datum a čas: 8. 12. 2019 8:00 – 12:00 (sraz nejpozději 7:45) místo: Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, Svitávka povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: Kč 200,- za hráče Halový turnaj Senice na Hané neděle 8.12.2019 nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Martin Sýkora, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Matyáš Čermák místo konání: hala Senice na Hané, Žižkov 300 Datum: neděle 8. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: …

Celý článek
Posted in Brno-město

U8 – výsledky turnaje Brno 1.12.2019

TURNAJ BRNO 1. 12. 2019 – ročník 2012
sestava: Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Daniel Bohrn, Matěj Jedlička, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Štěpán Procházka
výsledky:
SK Chlice – SK Líšeň 2:0
RAFK Rajhrad – SK L…

Celý článek
Posted in Brno-město

U8 – program 49. týden (2. 12. – 8. 12. 2019)

03. 12. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična)
06. 12. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala)
08. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Svitávka
08. 12. 2019 13:00 – 18:00 halový turnaj Senice na Hané
No…

Celý článek
Posted in Brno-město

U8 – nominace na halové turnaje v neděli 1. 12. 2019

Halový turnaj TJ Sokol Těšany – mladší přípravy ročník 2011 a mladší nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Lukáš Frybort, Martin Sýkora, Maxmilian Sochor, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Tomáš Šťastný místo konání: hala při Základní škole Těšany Datum: neděle 1. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:45) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) TURNAJ BRNO 1. 12. 2019 – ročník 2012 nominace: Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Daniel Bohrn, Matěj Jedlička, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Štěpán Procházka Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: neděle 1. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: parkety (sálová …

Celý článek
Posted in Brno-město

U8 – program 48. týden (25. 11. – 1. 12. 2019)

26. 11. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična)
29. 11. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala)
1. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Těšany
1. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Brno – Vinohrad…

Celý článek
Posted in Brno-město

U8 -nominace na víkendový turnaj v Brně

  Halový turnaj v Olomouci v sobotu 23. 11. 2019 jsem museli kvůli velké marodce a nezájmu některých rodičů zrušit.    TURNAJ BRNO 24. 11. 2019 – ročník 2012 Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: neděle 24. 11. 2019 13:30 – 18:00 (sraz nejpozději 13:00) Povrch: parkety (sálová obuv s nebarvící podrážkou) Startovné: Kč 200,- za hráče Nominovaní hráči: Tomáš Šťastný, Matyáš Čermák, Kristýna Olexová, Pavel Cvešpr, Daniel Bohrn, Adam Rejs, Lukáš Frýbort, Jiří Lojek, Martin Sýkora Kdo není v nominaci a má doma dres, tak ho vezměte v pátek na trénink. Organizační opatření: Prosím všechny děti i rodiče, aby si vzaly přezůvky!!! …

Celý článek